Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 96
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5518
Data: 2018-10-15 
Drukuj PDF Wyślij link

Remont i przebudowa ulicy Kopernika

Autor: Paweł Bielański 

Budowa prawoskrętu na ukończeniu. Kolejnym punktem z Planu dla Oleśnicy 2 jest przebudowa i remont ulicy Kopernika 

Remont i przebudowa ulicy Kopernika to jedno z zadań ujetych w Planie dla Oleśnicy 2. To deklaracja, którą zobowiązujemy się wykonać. 

Zapraszam do obejrzenia spotu na którym omawiam głowne założenia dla tej inwestycji: www.youtube.com/watch

Wcześniej podjęte działania dziś skutkują budową prawoskętu z ulicy Kopernika w ulicę Wojska Polskiego, link:  bielanski.e-samorzadowiec.pl/tresc2/wyswietl/7002/prawoskret-na-kopernika-juz-wkrotce

Przejęcie ulicy Kopernika umożliwiło przeprowadzenie remontów. Chodnik przy stacji diagnostycznej powstał w 2017 rok


KomentarzeAktualności

Oleśnica bez plastiku

Złożyłem do burmistrza Oleśnicy interpelację w sprawie wdrożenia w naszym mieście proekologicznej kampanii “Oleśnica bez plastiku”. 

czytaj więcej...
Nowy plac zabaw w Parku Kopernika

Najmłodsi mieszkańcy osiedla Serbinów mogą cieszyć się nowym miejscem do zabawy. W Parku Mikołaja Kopernika powstał nowy plac zabaw.  Niestety pojawił się problem wysychającej trawy w mini strefie piknikowej. 

czytaj więcej...
Walka o jawność działania władz

Po raz kolejny przewodniczący Komisji Rewizyjnej wyrzucił przedstawicieli lokalnych mediów z obrad komisji.  Na działania radnego Marka Czarneckiego wniesiono skargi. 

czytaj więcej...
Rozszerzenie wsparcia dla rodzin wielodzietnych

Wsparcie dla rodziców podejmujących trud założenia rodziny wielodzietnej to ważny element prospołecznej polityki miasta. Interpeluję o rozszerzenia programu Oleśnickiej Karty Dużej Rodziny.

czytaj więcej...
Rządzącym zabrakło argumentów

Rządzący miastem radni z klubu Jana Bronsia nawet nie podjęli dyskusji w temacie wyższych bonifikat dla mieszkańców.  Oleśniczanie zapłącą drożej i mogą jednynie pozadrościć tańszych opłat przekształceniowych mieszkańcom pobliskiego Bierutowa.

czytaj więcej...
Jakość transmisji z sesji

Wielu mieszkańców, którzy śledzą transmisję z obrad sesji Rady Miasta zgłasza uwagi co do jakości przeprowadzanej relacji "na żywo" z sali narad. Złożyłem zapytanie do burmistrza czy problem ten można rozwiązać.

czytaj więcej...

Newsletter