Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 72
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5585
Data: 2018-05-17 
Drukuj PDF Wyślij link

Spotkanie z mieszkańcami Serbinowa

Autor: Paweł Bielański 

"Porozmawiajmy o Serbinowie" - pod takim hasłem odbyło się nasze kolejne spotkanie dotyczące spraw Serbinowa. Zapraszam do obejrzenia wideorelacji. 

Serdecznie dziękuje Państwu za kolejne owocne spotkanie. Każde z naszych wspólnych osiedlowych debat przynosi nowe pomysły i nowe zadania do realizacji - podobnie było dzisiaj. Wszystkie zgłaszane sygnały i propozycję będą przedmiotem dalszej pracy w miejskim samorządzie. Razem zrobimy więcej !

Szerszą relację tekstową przedstawię wkrótce. Tymczasem zachęcam do obejrzenia wideorelacji ze spotkania z portalu www.tvolesnica.pl/ . Redakcji Tv Olesnica dziękuje za transmisje.

Link do wideo relacji: www.tvolesnica.pl/mieszkancy-serbinowa-na-spotkaniu-z-burmistrzem-oraz-radnymi/

Wstępem do debaty była prezentacja dot. wykonanych inwestycji

Relacja tekstowa z lokalnego portalu: mojaolesnica.pl/24761,plany-na-ulice-podchorazych.php

 


KomentarzePaweł Bielański
2018-05-22 00:14:59
Takie zgłoszenie z prośbą o prewencyjne pomiary prędkości na Podchorążych już było zgłaszane. Oczywiście można ponowić - bezpieczeństwo najważniejsze.
JK
2018-05-18 09:13:30
Panie Pawle niestety nie mogłem być obecny na spotkaniu. Proszę jednak o interwencję na policji w sprawie piratów drogowych na Podchorążych, niektórzy nie mają zupełnie wyobraźni i jeżdżą tam jak wariaci. A to jest przecież droga osiedlowa i STREFA . Z góry dziękuje.

Aktualności

Burmistrz Jan Bronś chce kolejnych podwyżek!

 Burmistrz Jan Bronś wprowadza kolejne podwyżki dla mieszkańców Oleśnicy. Podwyżki podatku uderzą również w lokalnych przedsiębiorców 

czytaj więcej...
Strategiczne nawilżanie

 Wydatkując środki publiczne burmistrz jako dysponent miejskiego budżetu powinien kierować się m.in. zasadą gospodarności. Dlaczego zatem kupuje towary i płaci ponad 140% powyżej ceny rynkowej? Czy Skarbnik Miasta firmuje tak beztroską rozrzutność? Kto zarabia krocie kosztem oleśnickich podatników?

czytaj więcej...
Władze Oleśnicy przeciw butelkomatom

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone w ramach OBO 2020. Decyzją burmistrza projekt pn. “Butelkomaty dla Oleśnicy” został odrzucony, a mieszkańcy zostali pozbawieni możliwości poparcia tej proekologicznej inicjatywy. Według burmistrza instalacja butelkomatów nie ma uzasadnienia prawnego, ani ekonomicznego. Czy w Oleśnicy obowiązuje inne prawo niż w innych miastach?

czytaj więcej...
Deformacja budżetu obywatelskiego

Mieszkańcy Rataj są zbulwersowani sposobem realizacji zadania, które zgłosili w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszając na spotkanie, proszą radnych o pomoc.

czytaj więcej...
Czy burmistrz Oleśnicy wdroży rejestr umów?

Na sierpniowej sesji Rady Miasta złożyłem interpelację o wdrożenie rejestru umów w Urządzie Miasta Oleśnicy 

czytaj więcej...
Butelkomatu nie będzie

Burmistrz Oleśnicy negatywnie rozpatrzył interpelację w sprawie instalacji butelkomatu do recyklingu plastikowych butelek.

czytaj więcej...

Newsletter