Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 109
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5567
Data: 2018-05-17 
Drukuj PDF Wyślij link

Spotkanie z mieszkańcami Serbinowa

Autor: Paweł Bielański 

"Porozmawiajmy o Serbinowie" - pod takim hasłem odbyło się nasze kolejne spotkanie dotyczące spraw Serbinowa. Zapraszam do obejrzenia wideorelacji. 

Serdecznie dziękuje Państwu za kolejne owocne spotkanie. Każde z naszych wspólnych osiedlowych debat przynosi nowe pomysły i nowe zadania do realizacji - podobnie było dzisiaj. Wszystkie zgłaszane sygnały i propozycję będą przedmiotem dalszej pracy w miejskim samorządzie. Razem zrobimy więcej !

Szerszą relację tekstową przedstawię wkrótce. Tymczasem zachęcam do obejrzenia wideorelacji ze spotkania z portalu www.tvolesnica.pl/ . Redakcji Tv Olesnica dziękuje za transmisje.

Link do wideo relacji: www.tvolesnica.pl/mieszkancy-serbinowa-na-spotkaniu-z-burmistrzem-oraz-radnymi/

Wstępem do debaty była prezentacja dot. wykonanych inwestycji

Relacja tekstowa z lokalnego portalu: mojaolesnica.pl/24761,plany-na-ulice-podchorazych.php

 


KomentarzePaweł Bielański
2018-05-22 00:14:59
Takie zgłoszenie z prośbą o prewencyjne pomiary prędkości na Podchorążych już było zgłaszane. Oczywiście można ponowić - bezpieczeństwo najważniejsze.
JK
2018-05-18 09:13:30
Panie Pawle niestety nie mogłem być obecny na spotkaniu. Proszę jednak o interwencję na policji w sprawie piratów drogowych na Podchorążych, niektórzy nie mają zupełnie wyobraźni i jeżdżą tam jak wariaci. A to jest przecież droga osiedlowa i STREFA . Z góry dziękuje.

Aktualności

Rolowanie komisji

Rządzące miastem ugrupowanie Klubu Radnych Jana Bronsia zlikwidowało trzy komisje stałe Rady Miasta. W konsekwencji komisje zostały "zrolowane" i nie wszyscy chętni radni mogli zapisać się do pracy w komisji Budżetu i Infrastruktury

czytaj więcej...
Dysfunkcja Rady Miasta (aktualizacja)

Nie pracują komisje stałe Rady Miasta. Do samodzielnej analizy radnym przedłożono 17 projektów uchwał, w tym obszerny projekt uchwały budżetowej na 2019 rok.  Projekty uchwał nie będą miały wymaganych statutem miasta opinii komsji.  

czytaj więcej...
Gala oleśnickich krwiodawców 2018

W zacnym gronie oleśnickich krwiodawców miałem zaczyt uczestniczyć w uroczystej gali Zarządu Rejonowego PCK

czytaj więcej...
Kiedy remont dworca PKP?

Czy burmistrz Oleśnicy Jan Bronś przejmie od PKP i wyremontuje budynek dworca? To była jedna z jego obietnic wyborczych. Z takim pytaniem zwrócili się do władz miasta reporteży wrocławskich "Faktów".

 

 

czytaj więcej...
Nowe narzędzia dla samorządu

 VIII kadencja Rady Miasta Oleśnicy rozpocznie się 20 listopada 2018 roku. Nowe regulacje prawne wprowadzają szereg zmian w pracy rad gmin.

czytaj więcej...
Koniec i początek

 16 listopada 2018 roku formalnie zakończyła się VII kadencja Rady Miasta Oleśnicy.  Wkrótce swoją pracę w samorządzie rozpoczną nowo wybrani radni. 

czytaj więcej...

Newsletter