Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 64
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5473
Data: 2018-05-17 
Drukuj PDF Wyślij link

Spotkanie z mieszkańcami Serbinowa

Autor: Paweł Bielański 

"Porozmawiajmy o Serbinowie" - pod takim hasłem odbyło się nasze kolejne spotkanie dotyczące spraw Serbinowa. Zapraszam do obejrzenia wideorelacji. 

Serdecznie dziękuje Państwu za kolejne owocne spotkanie. Każde z naszych wspólnych osiedlowych debat przynosi nowe pomysły i nowe zadania do realizacji - podobnie było dzisiaj. Wszystkie zgłaszane sygnały i propozycję będą przedmiotem dalszej pracy w miejskim samorządzie. Razem zrobimy więcej !

Szerszą relację tekstową przedstawię wkrótce. Tymczasem zachęcam do obejrzenia wideorelacji ze spotkania z portalu www.tvolesnica.pl/ . Redakcji Tv Olesnica dziękuje za transmisje.

Link do wideo relacji: www.tvolesnica.pl/mieszkancy-serbinowa-na-spotkaniu-z-burmistrzem-oraz-radnymi/

Wstępem do debaty była prezentacja dot. wykonanych inwestycji

Relacja tekstowa z lokalnego portalu: mojaolesnica.pl/24761,plany-na-ulice-podchorazych.php

 


KomentarzePaweł Bielański
2018-05-22 00:14:59
Takie zgłoszenie z prośbą o prewencyjne pomiary prędkości na Podchorążych już było zgłaszane. Oczywiście można ponowić - bezpieczeństwo najważniejsze.
JK
2018-05-18 09:13:30
Panie Pawle niestety nie mogłem być obecny na spotkaniu. Proszę jednak o interwencję na policji w sprawie piratów drogowych na Podchorążych, niektórzy nie mają zupełnie wyobraźni i jeżdżą tam jak wariaci. A to jest przecież droga osiedlowa i STREFA . Z góry dziękuje.

Aktualności

Rozczarowanie mieszkańców Kopernika

 Mieszkańcy bloku przy ulicy Kopernika 13 mówią, że czują się zwyczajnie oszukani. Pisemne zapewnienia Zakładu Budynków Komunalnych okazały się nic nie warte.

czytaj więcej...
Burmistrz Jan Bronś chce kolejnych podwyżek!

 Burmistrz Jan Bronś wprowadza kolejne podwyżki dla mieszkańców Oleśnicy. Podwyżki podatku uderzą również w lokalnych przedsiębiorców 

czytaj więcej...
Strategiczne nawilżanie

 Wydatkując środki publiczne burmistrz jako dysponent miejskiego budżetu powinien kierować się m.in. zasadą gospodarności. Dlaczego zatem kupuje towary i płaci ponad 140% powyżej ceny rynkowej? Czy Skarbnik Miasta firmuje tak beztroską rozrzutność? Kto zarabia krocie kosztem oleśnickich podatników?

czytaj więcej...
Władze Oleśnicy przeciw butelkomatom

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone w ramach OBO 2020. Decyzją burmistrza projekt pn. “Butelkomaty dla Oleśnicy” został odrzucony, a mieszkańcy zostali pozbawieni możliwości poparcia tej proekologicznej inicjatywy. Według burmistrza instalacja butelkomatów nie ma uzasadnienia prawnego, ani ekonomicznego. Czy w Oleśnicy obowiązuje inne prawo niż w innych miastach?

czytaj więcej...
Deformacja budżetu obywatelskiego

Mieszkańcy Rataj są zbulwersowani sposobem realizacji zadania, które zgłosili w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszając na spotkanie, proszą radnych o pomoc.

czytaj więcej...
Czy burmistrz Oleśnicy wdroży rejestr umów?

Na sierpniowej sesji Rady Miasta złożyłem interpelację o wdrożenie rejestru umów w Urządzie Miasta Oleśnicy 

czytaj więcej...

Newsletter