Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 96
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5518
Data: 2018-05-17 
Drukuj PDF Wyślij link

Spotkanie z mieszkańcami Serbinowa

Autor: Paweł Bielański 

"Porozmawiajmy o Serbinowie" - pod takim hasłem odbyło się nasze kolejne spotkanie dotyczące spraw Serbinowa. Zapraszam do obejrzenia wideorelacji. 

Serdecznie dziękuje Państwu za kolejne owocne spotkanie. Każde z naszych wspólnych osiedlowych debat przynosi nowe pomysły i nowe zadania do realizacji - podobnie było dzisiaj. Wszystkie zgłaszane sygnały i propozycję będą przedmiotem dalszej pracy w miejskim samorządzie. Razem zrobimy więcej !

Szerszą relację tekstową przedstawię wkrótce. Tymczasem zachęcam do obejrzenia wideorelacji ze spotkania z portalu www.tvolesnica.pl/ . Redakcji Tv Olesnica dziękuje za transmisje.

Link do wideo relacji: www.tvolesnica.pl/mieszkancy-serbinowa-na-spotkaniu-z-burmistrzem-oraz-radnymi/

Wstępem do debaty była prezentacja dot. wykonanych inwestycji

Relacja tekstowa z lokalnego portalu: mojaolesnica.pl/24761,plany-na-ulice-podchorazych.php

 


KomentarzePaweł Bielański
2018-05-22 00:14:59
Takie zgłoszenie z prośbą o prewencyjne pomiary prędkości na Podchorążych już było zgłaszane. Oczywiście można ponowić - bezpieczeństwo najważniejsze.
JK
2018-05-18 09:13:30
Panie Pawle niestety nie mogłem być obecny na spotkaniu. Proszę jednak o interwencję na policji w sprawie piratów drogowych na Podchorążych, niektórzy nie mają zupełnie wyobraźni i jeżdżą tam jak wariaci. A to jest przecież droga osiedlowa i STREFA . Z góry dziękuje.

Aktualności

Oleśnica bez plastiku

Złożyłem do burmistrza Oleśnicy interpelację w sprawie wdrożenia w naszym mieście proekologicznej kampanii “Oleśnica bez plastiku”. 

czytaj więcej...
Nowy plac zabaw w Parku Kopernika

Najmłodsi mieszkańcy osiedla Serbinów mogą cieszyć się nowym miejscem do zabawy. W Parku Mikołaja Kopernika powstał nowy plac zabaw.  Niestety pojawił się problem wysychającej trawy w mini strefie piknikowej. 

czytaj więcej...
Walka o jawność działania władz

Po raz kolejny przewodniczący Komisji Rewizyjnej wyrzucił przedstawicieli lokalnych mediów z obrad komisji.  Na działania radnego Marka Czarneckiego wniesiono skargi. 

czytaj więcej...
Rozszerzenie wsparcia dla rodzin wielodzietnych

Wsparcie dla rodziców podejmujących trud założenia rodziny wielodzietnej to ważny element prospołecznej polityki miasta. Interpeluję o rozszerzenia programu Oleśnickiej Karty Dużej Rodziny.

czytaj więcej...
Rządzącym zabrakło argumentów

Rządzący miastem radni z klubu Jana Bronsia nawet nie podjęli dyskusji w temacie wyższych bonifikat dla mieszkańców.  Oleśniczanie zapłącą drożej i mogą jednynie pozadrościć tańszych opłat przekształceniowych mieszkańcom pobliskiego Bierutowa.

czytaj więcej...
Jakość transmisji z sesji

Wielu mieszkańców, którzy śledzą transmisję z obrad sesji Rady Miasta zgłasza uwagi co do jakości przeprowadzanej relacji "na żywo" z sali narad. Złożyłem zapytanie do burmistrza czy problem ten można rozwiązać.

czytaj więcej...

Newsletter