Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 139
Łączna liczba odwiedzin od początku: 4717
Data: 2017-11-18 
Drukuj PDF Wyślij link

Wyłoniono wykonawcę oświetlenia Parku Kopernika

Autor: Paweł Bielański 

Rozstrzygnięto przetarg na oczekiwaną przez mieszkańców inwestycję. Oświetlenie  Parku Mikołaja Kopernika wybuduje oleśnicka firma. 

W toku postępowania wpłynęły dwie oferty. Najkorzystniejszą ofertę złożyła oleśnicka firma IKAZ Kazimierza Cymbalisty, która zdeklarowała wykonanie oświetlenia za kwotę 99.630 zł, udzielając 60 miesięcznej gwarancji na wykonane prace. Firma określa termin zakończenia inwestycji do dnia 05.05.2018r

15 latarni oświetli park

 Oferta przewiduje opracowanie dokumentacji i wykonanie oświetlenia alejek parkowych składającego się z min. 15 szt. słupów oświetleniowych i opraw połączonych linią kablową o przybliżonej długości 600 m wraz z wykonaniem szafki zasilając - sterującej.  

Park Kopernika będzie oświetlony najpóźniej w maju 2018 roku

Przypomnę, iż inwestycja zostanie wykonana w ramach realizacji projektów zgłoszonych do Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego (edycja 2017). Zgodnie z zasadami przyjętymi w OBO zadanie powinno być zrealizowane już w roku bieżącym, jednak przeciągające się procedury i uzgodnienia spowodowały przesunięcie wykonania na przyszły rok.

Szacowana wartość projektu zgłoszonego w ramach OBO wynosiła 120.000 zł, zatem pozostałe  20.370 zł  wróci do budżetu miasta.  Będę wnioskował do burmistrza, aby środki te były przeznaczone na dalszą rewitalizację parku. 


Poniżej zestawienie ofert:


KomentarzeAktualności

Oleśnickie impresje

 12 lipca br. w Galerii Brama Wrocławska odbyła się promocja albumu fotograficznego pt. ,,Oleśnickie impresje" autorstwa Zbigniewa Podurgiela. Jest to pierwszy monograficzny album z fotografiami o Oleśnicy.

czytaj więcej...
Dalej robić swoje ...

Obejmując funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej wiedziałem, że czeka mnie spore wyzwanie, które wymagać będzie dużego zaangażowania oraz przygotowania do pracy w najważniejszej komisji Rady Miasta. 

czytaj więcej...
Plany drogowe w obrębie Serbinowa

Niektóre z koncepcji proponowanych w ramach debaty "Porozmawiajmy o Serbinowie" są obecnie przedmiotem analiz m.in. Sekcji Dróg Miejskich.

czytaj więcej...
Bezpieczniej na Podchorążych

Zainstalowano wyspowe progi zwalniające na ulicy Podchorążych. Efekt ? Kierowcy w zdecydowanej większości zwolnili. 

czytaj więcej...
Park Kopernika oświetlony !

Uruchomiono oświetlenie w parku Kopernika  !

czytaj więcej...
Porozmawiajmy o Serbinowie - relacja z debaty

 Za nami kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące spraw osiedla Serbinów. Tym razem zgodnie z Państwa sugestiami gościem spotkania był burmistrz Michał Kołaciński.

czytaj więcej...

Newsletter