Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 135
Łączna liczba odwiedzin od początku: 3759
Data: 2017-11-09 
Drukuj PDF Wyślij link

Zabudują trawniki ?

Źródło: Panorama Oleśnicka 

Dementi fałszywej informacji o możliwości zabudowy osiedlowych trawników przedstawiła na swoich łamach Panorama Oleśnicka

Na łamach Panoram Oleśnickiej moje wnioski z zapisów ze zmian w studium zagospodarowania przeztrzennego potwierdza Naczelnik Wydziału architektury, budownictwa i inwestycji Leszek Goliński.

 


KomentarzePaweł Bielański
2017-11-15 22:33:44
do "sąsiad" proszę o kontakt przez pocztę elektroniczną p.bielanski@um.olesnica.pl
siąsiad
2017-11-15 09:40:15
Paweł, zrób coś z tym rozjeżdżanym trawnikiem koło górki. Albo parking niech przedłużą albo jakiś słupek zamontują. Pozdrawiam
Małgorzata Lipska
2017-11-13 12:30:49
Komentarz usunięty dnia: 30.11.2017: spam

Aktualności

Wizyta w WSSE Invest Park

Jako członek komisji Ekonomiczno-Prawnej odbyłem wizytę w zakładzie Mindroc Alucrom w Oleśnicy

czytaj więcej...
Bezpieczeństwo drogowe przy ul. Wojska Polskiego

 W sprawie bezpieczeństwa drogowego na ul. Wojska Polskiego składałem dwukrotnie interpelację. W odpowiedzi zarządca drogi informuje o rozpoczętych działaniach w kierunku poprawy oznakowań przejść dla pieszych.

czytaj więcej...
Przetarg SM "Zacisze" rozstrzygnięty

17 stycznia br. odbył się przetarg na wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej w 44 blokach mieszkalnych zrządzanych przez SM "Zacisze".  Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami ofertę na wykonanie zamówienia złożyła tylko firma z Zielonej Góry.

czytaj więcej...
Pytania o przetarg do zarządu Zacisza

Zarząd SM "Zacisze" ogłosił przetarg na wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej. Zamówienie dotyczy wykonania prac w 44 blokach wielorodzinnych.  Pojawiły się pytania i wątpliwości dotyczące warunków złóżenia oferty. 

czytaj więcej...
Parking przy Sucharskiego do poprawy

Z prośbą o interwencję zgłosili się mieszkańcy bloku Sucharskiego 6. Na położonym wzdłuż ich bloku parkingu znajdują się miejsce, gdzie parkujące samochody rozjeżdżają nieutwardzony grunt tworząc błotne kałuże.

czytaj więcej...
Podsumowanie 2017 roku

Koniec roku to zawsze dobry moment do podsumowań.  Przedstawiam Państwu streszczenie działań w miejskim samorządzie z 2017 roku oraz plany i zadania, które zamierzam realizować jako radny w przyszłym roku.

czytaj więcej...

Newsletter