Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Okręg nr 11 (ul. Sucharskiego, ul. Kleeberga, ul. Sikorskiego 1-1i)

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 244
Łączna liczba odwiedzin od początku: 3093
Data: 2017-10-17 
Drukuj PDF Wyślij link

Wyniki głosowania OBO 2018

Autor: Paweł Bielański 

Znamy już wyniki głosowania. Tym razem nasz osiedlowy projket nie zyskał wymaganie liczby głosów, choć sukces był naprawdę blisko

Zaproponowany przez Państwa na jednym ze spotkań  pomysł budowy boiska do badmintona w Parku Kopernika został zgłoszony do tegoorocznej edycji OBO.

Projket zajął bardzo wysokie szóste miejsce, zdobywając 290 głosów poparcia. To świetny wynik, jednak nie dał nam końcowego sukcesu, choć było bardzo blisko. Można powiedzieć, że zajęliśmy najgorsze z możliwych miejsc - tuż za podium (tzn. promowanym miejscem).

W tym miejscu serdecznie dziękuje za Państwa pomoc w promocji projektu oraz aktywność w głosowaniu. Gratuluje zwycięskim projektom i ich autorom !

Wyniki głosowania: www.olesnica.pl/sm/olesnicki-budzet-obywatelski

W ramach OBO w 2018r  zrealizowanych będzie 5 pierwszych projektów na liście.

Czy rezygnujemy z inicjatywy pt. Boisko do badmintona w Parku Kopernika ?

Oczywiście, że nie ! 290 głosów poparcia to znacząca grupa mieszkańców i jako radny deklaruję dalsze działania w celu realizacji oczekiwanej przez Państwa inwestycji. Duże poparcie dla projektu to znaczący argument by taka inwestycja była zrealizowana. W sumie w "najgorszym" przypadku podejmiemy koleją próbę za rok. 

 


KomentarzeAktualności

Wyłoniono wykonawcę oświetlenia Parku Kopernika

Rozstrzygnięto przetarg na oczekiwaną przez mieszkańców inwestycję. Oświetlenie  Parku Mikołaja Kopernika wybuduje oleśnicka firma. 

czytaj więcej...
Patriotyczne inicjatwy w 99 rocznicę odzyskania niepodległości

Jako ruch społeczny "Oleśnica Razem" w 99 rocznicę odzyskania niepodległosci przeprowadzilśmy  dwie patriotyczne inicjatywy. 

czytaj więcej...
Zabudują trawniki ?

Dementi fałszywej informacji o możliwości zabudowy osiedlowych trawników przedstawiła na swoich łamach Panorama Oleśnicka

czytaj więcej...
Pas zieleni izolacyjnej przy Wojska Polskiego

Dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla Serbinów. Koncepcja urbanistyczna zabudowy pasa zieleni wzdłuż ulicy Wojska Polskiego dzięki zmianom w studium uwarunkowań przechodzi do lamusa.

czytaj więcej...
Remont zatoki i chodnika przy Kopernika

Zakończono remont zatoki parkingowej oraz fragmentu chodnika przy Parku Mikołaja Kopernika . 

czytaj więcej...

Newsletter