Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 135
Łączna liczba odwiedzin od początku: 3759
Data: 2017-10-17 
Drukuj PDF Wyślij link

Wyniki głosowania OBO 2018

Autor: Paweł Bielański 

Znamy już wyniki głosowania. Tym razem nasz osiedlowy projket nie zyskał wymaganie liczby głosów, choć sukces był naprawdę blisko

Zaproponowany przez Państwa na jednym ze spotkań  pomysł budowy boiska do badmintona w Parku Kopernika został zgłoszony do tegoorocznej edycji OBO.

Projket zajął bardzo wysokie szóste miejsce, zdobywając 290 głosów poparcia. To świetny wynik, jednak nie dał nam końcowego sukcesu, choć było bardzo blisko. Można powiedzieć, że zajęliśmy najgorsze z możliwych miejsc - tuż za podium (tzn. promowanym miejscem).

W tym miejscu serdecznie dziękuje za Państwa pomoc w promocji projektu oraz aktywność w głosowaniu. Gratuluje zwycięskim projektom i ich autorom !

Wyniki głosowania: www.olesnica.pl/sm/olesnicki-budzet-obywatelski

W ramach OBO w 2018r  zrealizowanych będzie 5 pierwszych projektów na liście.

Czy rezygnujemy z inicjatywy pt. Boisko do badmintona w Parku Kopernika ?

Oczywiście, że nie ! 290 głosów poparcia to znacząca grupa mieszkańców i jako radny deklaruję dalsze działania w celu realizacji oczekiwanej przez Państwa inwestycji. Duże poparcie dla projektu to znaczący argument by taka inwestycja była zrealizowana. W sumie w "najgorszym" przypadku podejmiemy koleją próbę za rok. 

 


KomentarzeAktualności

Wizyta w WSSE Invest Park

Jako członek komisji Ekonomiczno-Prawnej odbyłem wizytę w zakładzie Mindroc Alucrom w Oleśnicy

czytaj więcej...
Bezpieczeństwo drogowe przy ul. Wojska Polskiego

 W sprawie bezpieczeństwa drogowego na ul. Wojska Polskiego składałem dwukrotnie interpelację. W odpowiedzi zarządca drogi informuje o rozpoczętych działaniach w kierunku poprawy oznakowań przejść dla pieszych.

czytaj więcej...
Przetarg SM "Zacisze" rozstrzygnięty

17 stycznia br. odbył się przetarg na wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej w 44 blokach mieszkalnych zrządzanych przez SM "Zacisze".  Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami ofertę na wykonanie zamówienia złożyła tylko firma z Zielonej Góry.

czytaj więcej...
Pytania o przetarg do zarządu Zacisza

Zarząd SM "Zacisze" ogłosił przetarg na wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej. Zamówienie dotyczy wykonania prac w 44 blokach wielorodzinnych.  Pojawiły się pytania i wątpliwości dotyczące warunków złóżenia oferty. 

czytaj więcej...
Parking przy Sucharskiego do poprawy

Z prośbą o interwencję zgłosili się mieszkańcy bloku Sucharskiego 6. Na położonym wzdłuż ich bloku parkingu znajdują się miejsce, gdzie parkujące samochody rozjeżdżają nieutwardzony grunt tworząc błotne kałuże.

czytaj więcej...
Podsumowanie 2017 roku

Koniec roku to zawsze dobry moment do podsumowań.  Przedstawiam Państwu streszczenie działań w miejskim samorządzie z 2017 roku oraz plany i zadania, które zamierzam realizować jako radny w przyszłym roku.

czytaj więcej...

Newsletter