Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 102
Łączna liczba odwiedzin od początku: 4630
Data: 2017-10-17 
Drukuj PDF Wyślij link

Wyniki głosowania OBO 2018

Autor: Paweł Bielański 

Znamy już wyniki głosowania. Tym razem nasz osiedlowy projket nie zyskał wymaganie liczby głosów, choć sukces był naprawdę blisko

Zaproponowany przez Państwa na jednym ze spotkań  pomysł budowy boiska do badmintona w Parku Kopernika został zgłoszony do tegoorocznej edycji OBO.

Projket zajął bardzo wysokie szóste miejsce, zdobywając 290 głosów poparcia. To świetny wynik, jednak nie dał nam końcowego sukcesu, choć było bardzo blisko. Można powiedzieć, że zajęliśmy najgorsze z możliwych miejsc - tuż za podium (tzn. promowanym miejscem).

W tym miejscu serdecznie dziękuje za Państwa pomoc w promocji projektu oraz aktywność w głosowaniu. Gratuluje zwycięskim projektom i ich autorom !

Wyniki głosowania: www.olesnica.pl/sm/olesnicki-budzet-obywatelski

W ramach OBO w 2018r  zrealizowanych będzie 5 pierwszych projektów na liście.

Czy rezygnujemy z inicjatywy pt. Boisko do badmintona w Parku Kopernika ?

Oczywiście, że nie ! 290 głosów poparcia to znacząca grupa mieszkańców i jako radny deklaruję dalsze działania w celu realizacji oczekiwanej przez Państwa inwestycji. Duże poparcie dla projektu to znaczący argument by taka inwestycja była zrealizowana. W sumie w "najgorszym" przypadku podejmiemy koleją próbę za rok. 

 


KomentarzeAktualności

Plany drogowe w obrębie Serbinowa

Niektóre z koncepcji proponowanych w ramach debaty "Porozmawiajmy o Serbinowie" są obecnie przedmiotem analiz m.in. Sekcji Dróg Miejskich.

czytaj więcej...
Bezpieczniej na Podchorążych

Zainstalowano wyspowe progi zwalniające na ulicy Podchorążych. Efekt ? Kierowcy w zdecydowanej większości zwolnili. 

czytaj więcej...
Park Kopernika oświetlony !

Uruchomiono oświetlenie w parku Kopernika  !

czytaj więcej...
Porozmawiajmy o Serbinowie - relacja z debaty

 Za nami kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące spraw osiedla Serbinów. Tym razem zgodnie z Państwa sugestiami gościem spotkania był burmistrz Michał Kołaciński.

czytaj więcej...
Komisja Rewizyjna wystąpiła z wnioskiem o absolutorium

Komisje stałe Rady Miasta Oleśnicy w trakcie majowych posiedzeń roboczych dokonują analizy wykonania budżetu za 2017 rok. Komisja Rewizyjna wystąpiła z wnioskiem o udzielenie absolutorium burmistrzowi Oleśnicy. Pierwszy raz w historii oleśnickiego samorządu radni opozycji zbojkotowali tak ważne posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

czytaj więcej...
Spotkanie z mieszkańcami Serbinowa

"Porozmawiajmy o Serbinowie" - pod takim hasłem odbyło się nasze kolejne spotkanie dotyczące spraw Serbinowa. Zapraszam do obejrzenia wideorelacji. 

czytaj więcej...

Newsletter