Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Okręg nr 11 (ul. Sucharskiego, ul. Kleeberga, ul. Sikorskiego 1-1i)

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 168
Łączna liczba odwiedzin od początku: 2834
Data: 2017-10-01 
Drukuj PDF Wyślij link

Głosujesz - Decydujesz !

Autor: Paweł Bielański 

Ruszyło głosowanie w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. W Państwa imieniu zgłosiłem projekt pt. "Boisko do badmintona w Parku Kopernika". Gorąco zachęcam do udziału w głosowaniu !

Tylko i wyłącznie od Państwa głosów zależy czy naszą inicjatywę uda się zrealizować. Konkurencja jest spora do tegorocznej edycji OBO zgłoszono aż 28 projektów. Zrealizowane będą te, które zdobędą najwyższą liczbę głosów.

Założenia projektu "Biosko do badmintona w Parku Kopernika"

Przypomnę, iż  projket zakłada:

-  wykonanie 2 pełnowymiarowych kortów do gry w badmintona z modułowej nawierzchni polipropylenowej;
- wykonanie oświetlenie kortów;
- instalację minimum 4 szt. ławek parkowych, 2 szt. stołów kamiennych, 2 szt. koszy na odpady oraz tablicy z regulaminem;
- nasadzenie krzewów niskopiennych celem wygrodzenia terenu boisk.

Jak zagłosowac ? 

To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę ankiety.olesnica.pl/ , następnie z listy wybieramy projket nr 14 "Boisko do badmintona w Parku Kopernika". Głosować mogą tylko mieszkańcy Oleśnicy. W celu weryfikacji należy podać numer PESEL. Głos mogą oddać  również nasze dzieci (wymagany PESEL). Proszę się nie obawiać podania nr PESEL - strona ankiety jest zabezpieczoną przez system informatyczny Urządu Miasta Oleśnicy.  Głosowanie potrwa do 16 października 2017 r. 

Promujmy nasz projket !

Zachęcam Państwa do głosowania i promowania naszego wspólnego projketu. To od naszej mobilizacji zależy czy już w 2018 roku w Parku Kopernika będziemy mieli świetne miejsce do aktywnego wypoczynku i rekreacji. Poinformujcie Państwo swoich znajomych i zachęcajcie od oddania głosu na nasz projekt. Zróbmy to razem !

           Ulotki promujące nasz projket rozdawane były spacerowiczom w Parku Kopernika

Na portalu społecznościowym powstała specjalna strona promująca naszą inicjatywę link:  www.facebook.com/badmintonwparkuKopernika/ 

Ponadto przygotwałem  ulotkę promująca projket, którą będę kolportował do skrzynek pocztowych mieszkańców osiedla.  

 

 

 

 

 


KomentarzeAktualności

Nowy chodnik wzdłuż Kopernika

Sekcja Dróg  Miejskich realizuje kolejną oczekiwaną inwestycję w obrębie osiedla Serbinów.  Powstaje chodnik  na odcinku od parku do bloku Kopernika nr 15

czytaj więcej...
Oświetlenie Parku Kopernika w 2018

Rozpoczęto procedurę wyłonienia wykonawcy oświetlenia w Parku Mikołaja Kopernika. Tereny parku będą oświetlone w 2018 roku.

 

czytaj więcej...
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego

Rada Miasta Oleśnicy zaakceptowała zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Oleśnicy. Dokument planistyczny wyznacza kierunki  rozwoju Oleśnicy do 2046 roku. 

 

czytaj więcej...
Wyniki ankiety konsultacyjnej

W dniach od 11 do 25 września mieszkańcy osiedla Serbinów mieli możliwość wyrażenia swojej opinii w sprawie instalacji wyspowych progów zwalniających na ulicy Podchorążych. Oto wyniki ankiety konsultacyjnej.

czytaj więcej...
Dotacje na wymianę starych pieców

Burmistrz Oleśnicy przedłożył radnym projket uchwały wdrażającej program pn. "Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego".   Mieszkańcy i wspólnoty mieszkaniowe będą mogli uzyskać dotację na proekologiczne źródła ogrzewania. 

 

czytaj więcej...

Newsletter