Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 51
Łączna liczba odwiedzin od początku: 4804
Data: 2017-10-01 
Drukuj PDF Wyślij link

Głosujesz - Decydujesz !

Autor: Paweł Bielański 

Ruszyło głosowanie w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. W Państwa imieniu zgłosiłem projekt pt. "Boisko do badmintona w Parku Kopernika". Gorąco zachęcam do udziału w głosowaniu !

Tylko i wyłącznie od Państwa głosów zależy czy naszą inicjatywę uda się zrealizować. Konkurencja jest spora do tegorocznej edycji OBO zgłoszono aż 28 projektów. Zrealizowane będą te, które zdobędą najwyższą liczbę głosów.

Założenia projektu "Biosko do badmintona w Parku Kopernika"

Przypomnę, iż  projket zakłada:

-  wykonanie 2 pełnowymiarowych kortów do gry w badmintona z modułowej nawierzchni polipropylenowej;
- wykonanie oświetlenie kortów;
- instalację minimum 4 szt. ławek parkowych, 2 szt. stołów kamiennych, 2 szt. koszy na odpady oraz tablicy z regulaminem;
- nasadzenie krzewów niskopiennych celem wygrodzenia terenu boisk.

Jak zagłosowac ? 

To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę ankiety.olesnica.pl/ , następnie z listy wybieramy projket nr 14 "Boisko do badmintona w Parku Kopernika". Głosować mogą tylko mieszkańcy Oleśnicy. W celu weryfikacji należy podać numer PESEL. Głos mogą oddać  również nasze dzieci (wymagany PESEL). Proszę się nie obawiać podania nr PESEL - strona ankiety jest zabezpieczoną przez system informatyczny Urządu Miasta Oleśnicy.  Głosowanie potrwa do 16 października 2017 r. 

Promujmy nasz projket !

Zachęcam Państwa do głosowania i promowania naszego wspólnego projketu. To od naszej mobilizacji zależy czy już w 2018 roku w Parku Kopernika będziemy mieli świetne miejsce do aktywnego wypoczynku i rekreacji. Poinformujcie Państwo swoich znajomych i zachęcajcie od oddania głosu na nasz projekt. Zróbmy to razem !

           Ulotki promujące nasz projket rozdawane były spacerowiczom w Parku Kopernika

Na portalu społecznościowym powstała specjalna strona promująca naszą inicjatywę link:  www.facebook.com/badmintonwparkuKopernika/ 

Ponadto przygotwałem  ulotkę promująca projket, którą będę kolportował do skrzynek pocztowych mieszkańców osiedla.  

 

 

 

 

 


KomentarzeAktualności

Oleśniczanie oddawali krew dla Polski

W sobotę 21 lipca na parkingu przed sklepem Intermarche w ramach ogólnopolskiej akcji "Zbieramy krew dla Polski oleśniczanie honorowo oddawali krew.

czytaj więcej...
Oleśnickie impresje

 12 lipca br. w Galerii Brama Wrocławska odbyła się promocja albumu fotograficznego pt. ,,Oleśnickie impresje" autorstwa Zbigniewa Podurgiela. Jest to pierwszy monograficzny album z fotografiami o Oleśnicy.

czytaj więcej...
Dalej robić swoje ...

Obejmując funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej wiedziałem, że czeka mnie spore wyzwanie, które wymagać będzie dużego zaangażowania oraz przygotowania do pracy w najważniejszej komisji Rady Miasta. 

czytaj więcej...
Park Kopernika oświetlony !

Uruchomiono oświetlenie w parku Kopernika  !

czytaj więcej...
Porozmawiajmy o Serbinowie - relacja z debaty

 Za nami kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące spraw osiedla Serbinów. Tym razem zgodnie z Państwa sugestiami gościem spotkania był burmistrz Michał Kołaciński.

czytaj więcej...
Komisja Rewizyjna wystąpiła z wnioskiem o absolutorium

Komisje stałe Rady Miasta Oleśnicy w trakcie majowych posiedzeń roboczych dokonują analizy wykonania budżetu za 2017 rok. Komisja Rewizyjna wystąpiła z wnioskiem o udzielenie absolutorium burmistrzowi Oleśnicy. Pierwszy raz w historii oleśnickiego samorządu radni opozycji zbojkotowali tak ważne posiedzenie Komisji Rewizyjnej.

czytaj więcej...

Newsletter