Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 211
Łączna liczba odwiedzin od początku: 4140
Data: 2017-10-01 
Drukuj PDF Wyślij link

Głosujesz - Decydujesz !

Autor: Paweł Bielański 

Ruszyło głosowanie w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. W Państwa imieniu zgłosiłem projekt pt. "Boisko do badmintona w Parku Kopernika". Gorąco zachęcam do udziału w głosowaniu !

Tylko i wyłącznie od Państwa głosów zależy czy naszą inicjatywę uda się zrealizować. Konkurencja jest spora do tegorocznej edycji OBO zgłoszono aż 28 projektów. Zrealizowane będą te, które zdobędą najwyższą liczbę głosów.

Założenia projektu "Biosko do badmintona w Parku Kopernika"

Przypomnę, iż  projket zakłada:

-  wykonanie 2 pełnowymiarowych kortów do gry w badmintona z modułowej nawierzchni polipropylenowej;
- wykonanie oświetlenie kortów;
- instalację minimum 4 szt. ławek parkowych, 2 szt. stołów kamiennych, 2 szt. koszy na odpady oraz tablicy z regulaminem;
- nasadzenie krzewów niskopiennych celem wygrodzenia terenu boisk.

Jak zagłosowac ? 

To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę ankiety.olesnica.pl/ , następnie z listy wybieramy projket nr 14 "Boisko do badmintona w Parku Kopernika". Głosować mogą tylko mieszkańcy Oleśnicy. W celu weryfikacji należy podać numer PESEL. Głos mogą oddać  również nasze dzieci (wymagany PESEL). Proszę się nie obawiać podania nr PESEL - strona ankiety jest zabezpieczoną przez system informatyczny Urządu Miasta Oleśnicy.  Głosowanie potrwa do 16 października 2017 r. 

Promujmy nasz projket !

Zachęcam Państwa do głosowania i promowania naszego wspólnego projketu. To od naszej mobilizacji zależy czy już w 2018 roku w Parku Kopernika będziemy mieli świetne miejsce do aktywnego wypoczynku i rekreacji. Poinformujcie Państwo swoich znajomych i zachęcajcie od oddania głosu na nasz projekt. Zróbmy to razem !

           Ulotki promujące nasz projket rozdawane były spacerowiczom w Parku Kopernika

Na portalu społecznościowym powstała specjalna strona promująca naszą inicjatywę link:  www.facebook.com/badmintonwparkuKopernika/ 

Ponadto przygotwałem  ulotkę promująca projket, którą będę kolportował do skrzynek pocztowych mieszkańców osiedla.  

 

 

 

 

 


KomentarzeAktualności

Propozycje zmian OBO

Burmistrz Oleśnicy Michał Kołaciński przedstawił propozycje zmian w formule Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Jedna z propozycji to zwiększenie puli OBO !

czytaj więcej...
Sala sportowa przy SP nr 4

Na posiedzeniu Komisji Sportu i Rekreacji podjęto istotne decyzje w sprawie budowy sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4

czytaj więcej...
Nowe regulacje prawne dotyczące sprzedaży alkoholu

W Urzędzie Miasta odbyło się szkolenie dla przedsiębiorców oraz radnych w zakresie nowych regulacji prawnych dotyczących sprzedaży alkoholu 

czytaj więcej...
Wschodnia obwodnica w 2020 r.

Budowa wschodniej obwodnicy to ważna inwestycja od lat wyczekiwana przez mieszkańców Oleśnicy. Z informacji otrzymanych od DSDiK wynika, że przewidywany termin zakończenia realizacji projektu został przesunięty na IV kwartał 2020 roku.

czytaj więcej...
Biało-czerwony rajd

Gorąco zachęcam Państwa do udziału w biało-czerwonym rajdzie rowerowym, który odbędzie się 3 maja 2018 roku. Rajd organizowany jest w okolicznościowej patriotycznej formule  w ramach obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości. 

czytaj więcej...
Pamięć o Żołnierzach Niezłomnych

W ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" w Oleśnicy odbyło sie szereg imprez i uroczystości. 1 marca podczas oficjalnych miejskich uroczystości miałem zaszczyt wygłosić przemówienia przywołujące pamięć o Żołnierzach Niełomnych.

czytaj więcej...

Newsletter