Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 176
Łączna liczba odwiedzin od początku: 3496
Data: 2017-10-01 
Drukuj PDF Wyślij link

Głosujesz - Decydujesz !

Autor: Paweł Bielański 

Ruszyło głosowanie w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. W Państwa imieniu zgłosiłem projekt pt. "Boisko do badmintona w Parku Kopernika". Gorąco zachęcam do udziału w głosowaniu !

Tylko i wyłącznie od Państwa głosów zależy czy naszą inicjatywę uda się zrealizować. Konkurencja jest spora do tegorocznej edycji OBO zgłoszono aż 28 projektów. Zrealizowane będą te, które zdobędą najwyższą liczbę głosów.

Założenia projektu "Biosko do badmintona w Parku Kopernika"

Przypomnę, iż  projket zakłada:

-  wykonanie 2 pełnowymiarowych kortów do gry w badmintona z modułowej nawierzchni polipropylenowej;
- wykonanie oświetlenie kortów;
- instalację minimum 4 szt. ławek parkowych, 2 szt. stołów kamiennych, 2 szt. koszy na odpady oraz tablicy z regulaminem;
- nasadzenie krzewów niskopiennych celem wygrodzenia terenu boisk.

Jak zagłosowac ? 

To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę ankiety.olesnica.pl/ , następnie z listy wybieramy projket nr 14 "Boisko do badmintona w Parku Kopernika". Głosować mogą tylko mieszkańcy Oleśnicy. W celu weryfikacji należy podać numer PESEL. Głos mogą oddać  również nasze dzieci (wymagany PESEL). Proszę się nie obawiać podania nr PESEL - strona ankiety jest zabezpieczoną przez system informatyczny Urządu Miasta Oleśnicy.  Głosowanie potrwa do 16 października 2017 r. 

Promujmy nasz projket !

Zachęcam Państwa do głosowania i promowania naszego wspólnego projketu. To od naszej mobilizacji zależy czy już w 2018 roku w Parku Kopernika będziemy mieli świetne miejsce do aktywnego wypoczynku i rekreacji. Poinformujcie Państwo swoich znajomych i zachęcajcie od oddania głosu na nasz projekt. Zróbmy to razem !

           Ulotki promujące nasz projket rozdawane były spacerowiczom w Parku Kopernika

Na portalu społecznościowym powstała specjalna strona promująca naszą inicjatywę link:  www.facebook.com/badmintonwparkuKopernika/ 

Ponadto przygotwałem  ulotkę promująca projket, którą będę kolportował do skrzynek pocztowych mieszkańców osiedla.  

 

 

 

 

 


KomentarzeAktualności

Pytania o przetarg do zarządu Zacisza

Zarząd SM "Zacisze" ogłosił przetarg na wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej. Zamówienie dotyczy wykonania prac w 44 blokach wielorodzinnych.  Pojawiły się pytania i wątpliwości dotyczące warunków złóżenia oferty. 

czytaj więcej...
Parking przy Sucharskiego do poprawy

Z prośbą o interwencję zgłosili się mieszkańcy bloku Sucharskiego 6. Na położonym wzdłuż ich bloku parkingu znajdują się miejsce, gdzie parkujące samochody rozjeżdżają nieutwardzony grunt tworząc błotne kałuże.

czytaj więcej...
Podsumowanie 2017 roku

Koniec roku to zawsze dobry moment do podsumowań.  Przedstawiam Państwu streszczenie działań w miejskim samorządzie z 2017 roku oraz plany i zadania, które zamierzam realizować jako radny w przyszłym roku.

czytaj więcej...
Komisja Rewizyjna. Kontrola trybu sprzedaży nieruchomości przy ul. Traugutta

Komisja Rewizyjna Rady Miasta przeprowadziła kontrolę doraźną dotyczącą sprzedaży przez Urząd Miasta Oleśnicy budynku położonego przy ulicy Traugutta 9 w Oleśnicy.  

czytaj więcej...
Zawsze warto pomagać

Oczekiwanie na Boże Narodzenie to czas, który zbliża ludzi. To również czas, który przypomina , że zawsze warto pomagać innym

czytaj więcej...
Uchwała antysmogowa dla Dolnego Śląska

Sejmik województwa dolnośląskiego przyjął uchwałę antysmogową. To kolejny krok w celu poprawy jakość powietrza w naszym regionie. 

czytaj więcej...

Newsletter