Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 21
Łączna liczba odwiedzin od początku: 4523
Data: 2017-10-01 
Drukuj PDF Wyślij link

Głosujesz - Decydujesz !

Autor: Paweł Bielański 

Ruszyło głosowanie w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. W Państwa imieniu zgłosiłem projekt pt. "Boisko do badmintona w Parku Kopernika". Gorąco zachęcam do udziału w głosowaniu !

Tylko i wyłącznie od Państwa głosów zależy czy naszą inicjatywę uda się zrealizować. Konkurencja jest spora do tegorocznej edycji OBO zgłoszono aż 28 projektów. Zrealizowane będą te, które zdobędą najwyższą liczbę głosów.

Założenia projektu "Biosko do badmintona w Parku Kopernika"

Przypomnę, iż  projket zakłada:

-  wykonanie 2 pełnowymiarowych kortów do gry w badmintona z modułowej nawierzchni polipropylenowej;
- wykonanie oświetlenie kortów;
- instalację minimum 4 szt. ławek parkowych, 2 szt. stołów kamiennych, 2 szt. koszy na odpady oraz tablicy z regulaminem;
- nasadzenie krzewów niskopiennych celem wygrodzenia terenu boisk.

Jak zagłosowac ? 

To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę ankiety.olesnica.pl/ , następnie z listy wybieramy projket nr 14 "Boisko do badmintona w Parku Kopernika". Głosować mogą tylko mieszkańcy Oleśnicy. W celu weryfikacji należy podać numer PESEL. Głos mogą oddać  również nasze dzieci (wymagany PESEL). Proszę się nie obawiać podania nr PESEL - strona ankiety jest zabezpieczoną przez system informatyczny Urządu Miasta Oleśnicy.  Głosowanie potrwa do 16 października 2017 r. 

Promujmy nasz projket !

Zachęcam Państwa do głosowania i promowania naszego wspólnego projketu. To od naszej mobilizacji zależy czy już w 2018 roku w Parku Kopernika będziemy mieli świetne miejsce do aktywnego wypoczynku i rekreacji. Poinformujcie Państwo swoich znajomych i zachęcajcie od oddania głosu na nasz projekt. Zróbmy to razem !

           Ulotki promujące nasz projket rozdawane były spacerowiczom w Parku Kopernika

Na portalu społecznościowym powstała specjalna strona promująca naszą inicjatywę link:  www.facebook.com/badmintonwparkuKopernika/ 

Ponadto przygotwałem  ulotkę promująca projket, którą będę kolportował do skrzynek pocztowych mieszkańców osiedla.  

 

 

 

 

 


KomentarzeAktualności

Sprawa organizacji miejskiej ogrzewalni i łaźni

  Po wizycie w ogrzewalni, którą odbyłem z radną Beatą Krzesińską (3 listopada br), czekaliśmy na działania osób odpowiedzialnych za właściwą organizacje zadania tj. burmistrza i dyrektora MOPS. Niestety żadnych komunikatów poza lakonicznym oświadczeniem dyrektora MOPS nie usłyszeliśmy.

czytaj więcej...
Walka o prawa radnych przed Sądem Administracyjnym

 O interwencję i pomoc zwrócili się do mnie mieszkańcy ulicy Rzemieślniczej, którzy wnieśli sprzeciw do burmistrza Oleśnicy, w odpowiedzi na rozpoczętą przez Urząd Miasta procedurę wydania warunków zabudowy dla bloku wielorodzinnego na działce przy ulicy Wojska Polskiego bezpośrednio sąsiadującej z ich budynkiem. Niestety burmistrz Jan Bronś odmawia mi wydania urzędowych pism w tej sprawie. O pozyskanie materiałów będę walczył przed Sądem

czytaj więcej...
Miejska ogrzewalnia i łaźnia nie spełnia wymogów - interwencja radnych

Organizacja miejskiej ogrzewalni i łaźni to jedno z zadań własnych gminy. W Oleśnicy za zadania z zakresu pomocy społecznej odpowiada Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - jednostka organizacyjna miasta podległa burmistrzowi. Jako radni odwiedziliśmy miejską ogrzewalnię, gdzie przebywają bezdomni z naszego miasta.  Nie mogliśmy uwierzyć w to co zobaczyliśmy na miejscu.

czytaj więcej...
APEL o wsparcie dla PCK

 Trwa batalia o siedzibę Oddziału Rejonowego PCK Oleśnica przy ulicy Wojska Polskiego 13. Niezrozumiała i irracjonalna decyzja burmistrza Oleśnicy spowodowała, że najstarsza humanitarna organizacja w Polsce boryka się z sztucznie wywołany problemem lokalowym.

czytaj więcej...
Burmistrz obwieścił sukces. A co na to mieszkańcy?

 W piątek 16 października br. w Urzędzie Miasta odbyło się ponadplanowe posiedzenie komisji budżetu i infrastruktury. Specjalne obrady komisji to skutek sprzeciwu mieszkańców Serbinowa, którzy wnieśli do Rady Miasta petycję w której domagali się zmiany przebiegu układu dróg wokół planowanej budowy 5 bloków wielorodzinnych przy ulicy Kopernika.

czytaj więcej...
Presja ma sens!

 Burmistrz Jan Bronś kolejny raz musi korygować podjęte decyzje. Wspólnym działaniem można osiągnąć naprawdę wiele.Tak było rówienież tym razem. A w tle aroganckie zachowanie radnego klubu Jana Bronsia. 

czytaj więcej...

Newsletter