Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 104
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5142
Data: 2017-05-29 
Drukuj PDF Wyślij link

Spotkanie z mieszkańcami - infrastruktura drogowa

Autor: Paweł Bielański 

 8 czerwca br.  zapraszam Państwa na kolejne spotkanie konsultacyjne.  Tym razem zajmiemy się tematem szeroko pojętej infrastruktury drogowej. 

 Celem spotkania będzie m.in. przedstawienie mieszkańcom informacji dotyczących infrastruktury drogowej, organizacji ruchu drogowego na osiedlu oraz planów inwestycyjnych (tym miejsc parkingowych) SDM w obrębie Serbinowa. Gościem spotkania będzie dyrektor Sekcji Dróg Miejskich w Oleśnicy - Krzysztof Fink.

  

Serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie oraz zgłaszanie uwag  i sugestii dot. infrastruktury drogowej oraz organizacji ruchu na osiedlowych drogach.

 Swoje pytania do dyrekcji SDM możecie Państwo przekazać  na mój adres: p.bielanski@um.olesnica.pl lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie. 


KomentarzeAktualności

"Bezpłatna" gazetka władzy za 16 tysięcy!

 Ile kosztuje oleśnickich podatników wydawana przez władze Oleśnicy propagandowa gazetka? 

czytaj więcej...
Kulisy pracy radnego. Kontrola wydatków - płatne artykuły

Jak władze Oleśnicy kupują za publiczne pieniądze wychwalające artukuły "promocyjne" w wybranych lokalnych mediach?

czytaj więcej...
Zdrowie naszych dzieci czy więcej świecidełek

Na styczniowej sesji Rady Miasta złożyłem interpelację  o dokonanie zmian w budżecie polegajacej na zwiększeniu o 100 tysięcy złotych kwoty dofinansowania zadań z zakresu profilaktyki ochrony zdrowia i rehabilitacji dla dzieci.  Środki mogą pochodzić ze zmniejszenia wydatków na świąteczne dekoracje.

 

czytaj więcej...
5 pytań w sprawie karetek

Problem niewystarczającej ilości zespołów ratowniczych sam się nie rozwiąże. Władze miasta mają obowiązek dbać o bezpieczeństwo mieszkańców, a ochrona zdrowia to jedno z zadań własnych gminy.

czytaj więcej...
Urząd Miasta żąda 800 zł za przygotowanie informacji

 Sprawa ma swój początek w sierpniu 2019 rok, wówczas na sesji Rady Miasta złożyłem interpelację o wdrożenie rejestru umów. Przypomnę, wdrożeniem rejestru umów miejscy urzędnicy zajmują się lekko licząc ponad 3 lata. W poprzedniej kadencji o to proste narządzie sprzyjające jawności i przejrzystości wydatkowania publicznych środków interpelował radny Wojciech Brym.

czytaj więcej...
Pół miliona, nierówna kostka i uciążliwości Jana Bronsia...

 “Sięgacz ulicy Mikołajczyka prowadzące do domu w którym mieszkam ja, dawno został zrobiony i funkcjonuje bez zastrzeżeń (…)” - takimi słowami burmistrz wyjaśniał na sesji Rady Miasta kwestie remontu drogi przy jego prywatnej posesji.

czytaj więcej...

Newsletter