Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 109
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5147
Data: 2016-12-04 
Drukuj PDF Wyślij link

Spotkanie z mieszkańcami - Inwestycje SM Zacisze na terenie osiedla

Autor: Paweł Bielański 

Serdecznie zapraszam na spotkanie w najbliższy piątek tj. 9 grudnia o godz. 17.00 do biblioteki "Pod Pegazem" w Szkole Podstawowej nr 6. Główny temat spotkania: Inwestycje SM Zacisze na terenie osiedla.

Na spotkanie został zaproszony Prezes Zarządu SM "Zacisze" Wojciech Świtoń, który przedstawi plany inwestycyjne "Zacisza" na ternach osiedla, min. plany zagospodarowania terenów  od tzw. "górki" do jednostki Straży Pożarnej, plany budowy parkingów oraz remontów nieruchomości będących w zasobach Zacisza.

Oczywiście nie zabraknie czasu na omówienie bieżących problemów zgłaszanych przez mieszkańców.

Serdecznie zapraszam Państwa na spotkanie i wspólnej dyskusji o sprawach naszego osiedla.


KomentarzePaweł Bielański
2016-12-09 08:31:19
Oczywiście zapytam. Pozdrawiam. Aktualizacja: Sprawę należy zgłosić to działu technicznego SM Zacisza , tel: 71 798 20 29
Kuba
2016-12-08 21:22:04
Witam, Panie Pawle, nie będą mógł być jutro na spotkaniu, dlatego miałbym prośbę o pytanie do prezesa spółdzielni o anteny tzw. zbiorcze na dachu. Czy ktoś te instalacje konserwuje, bo w kilku klatkach w bloku Sucharskiego 6 , anteny nie działają. Z góry dziękuje.

Aktualności

"Bezpłatna" gazetka władzy za 16 tysięcy!

 Ile kosztuje oleśnickich podatników wydawana przez władze Oleśnicy propagandowa gazetka? 

czytaj więcej...
Kulisy pracy radnego. Kontrola wydatków - płatne artykuły

Jak władze Oleśnicy kupują za publiczne pieniądze wychwalające artukuły "promocyjne" w wybranych lokalnych mediach?

czytaj więcej...
Zdrowie naszych dzieci czy więcej świecidełek

Na styczniowej sesji Rady Miasta złożyłem interpelację  o dokonanie zmian w budżecie polegajacej na zwiększeniu o 100 tysięcy złotych kwoty dofinansowania zadań z zakresu profilaktyki ochrony zdrowia i rehabilitacji dla dzieci.  Środki mogą pochodzić ze zmniejszenia wydatków na świąteczne dekoracje.

 

czytaj więcej...
5 pytań w sprawie karetek

Problem niewystarczającej ilości zespołów ratowniczych sam się nie rozwiąże. Władze miasta mają obowiązek dbać o bezpieczeństwo mieszkańców, a ochrona zdrowia to jedno z zadań własnych gminy.

czytaj więcej...
Urząd Miasta żąda 800 zł za przygotowanie informacji

 Sprawa ma swój początek w sierpniu 2019 rok, wówczas na sesji Rady Miasta złożyłem interpelację o wdrożenie rejestru umów. Przypomnę, wdrożeniem rejestru umów miejscy urzędnicy zajmują się lekko licząc ponad 3 lata. W poprzedniej kadencji o to proste narządzie sprzyjające jawności i przejrzystości wydatkowania publicznych środków interpelował radny Wojciech Brym.

czytaj więcej...
Pół miliona, nierówna kostka i uciążliwości Jana Bronsia...

 “Sięgacz ulicy Mikołajczyka prowadzące do domu w którym mieszkam ja, dawno został zrobiony i funkcjonuje bez zastrzeżeń (…)” - takimi słowami burmistrz wyjaśniał na sesji Rady Miasta kwestie remontu drogi przy jego prywatnej posesji.

czytaj więcej...

Newsletter