Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 109
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5147
Data: 2016-10-11 
Drukuj PDF Wyślij link

Oświetlenie Parku Kopernika - głosowanie do 16 października

Autor: Paweł Bielański 

 Już tylko 5 dni zostało do oddania głosu na projekty zgłoszone do Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok. Zachęcam do zagłosowania na projekt nr 5 "Oświetlenie Parku Kopernika".  

Na osiedlu Serbinów trwa akcja informacyjna. Do skrzynek pocztowych zostały dostarczone ulotki z informacją o głosowaniu w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Propozycja złożenia projektu "Oświetlenie parku Kopernika" wyszła od mieszkańców na jednym ze spotkań. O projkecie  szerzej pisałem tutaj: bielanski.e-samorzadowiec.pl/tresc2/wyswietl/6774/glosowanie-w-ramach-budzetu-obywatelskiego-rozpoczete

Aby oddać głos należy zalogować się pod  podanym linkiem: ankiety.olesnica.pl/info 

Głosowanie trwa do 16 października. Pamiętajcie Państwo każdy głos się liczy !

Informacja o głosowaniu w ramch OBO trafiła do mieszkańców Serbinowa  


 W  Panoramie Oleśnickiej ukazał się artykuł, gdzie wraz radnym Zbigniewem Nagórnym zachęcamy do głosowania na wspólny projekt dla Serbinowa:

 

 

 


KomentarzeAktualności

"Bezpłatna" gazetka władzy za 16 tysięcy!

 Ile kosztuje oleśnickich podatników wydawana przez władze Oleśnicy propagandowa gazetka? 

czytaj więcej...
Kulisy pracy radnego. Kontrola wydatków - płatne artykuły

Jak władze Oleśnicy kupują za publiczne pieniądze wychwalające artukuły "promocyjne" w wybranych lokalnych mediach?

czytaj więcej...
Zdrowie naszych dzieci czy więcej świecidełek

Na styczniowej sesji Rady Miasta złożyłem interpelację  o dokonanie zmian w budżecie polegajacej na zwiększeniu o 100 tysięcy złotych kwoty dofinansowania zadań z zakresu profilaktyki ochrony zdrowia i rehabilitacji dla dzieci.  Środki mogą pochodzić ze zmniejszenia wydatków na świąteczne dekoracje.

 

czytaj więcej...
5 pytań w sprawie karetek

Problem niewystarczającej ilości zespołów ratowniczych sam się nie rozwiąże. Władze miasta mają obowiązek dbać o bezpieczeństwo mieszkańców, a ochrona zdrowia to jedno z zadań własnych gminy.

czytaj więcej...
Urząd Miasta żąda 800 zł za przygotowanie informacji

 Sprawa ma swój początek w sierpniu 2019 rok, wówczas na sesji Rady Miasta złożyłem interpelację o wdrożenie rejestru umów. Przypomnę, wdrożeniem rejestru umów miejscy urzędnicy zajmują się lekko licząc ponad 3 lata. W poprzedniej kadencji o to proste narządzie sprzyjające jawności i przejrzystości wydatkowania publicznych środków interpelował radny Wojciech Brym.

czytaj więcej...
Pół miliona, nierówna kostka i uciążliwości Jana Bronsia...

 “Sięgacz ulicy Mikołajczyka prowadzące do domu w którym mieszkam ja, dawno został zrobiony i funkcjonuje bez zastrzeżeń (…)” - takimi słowami burmistrz wyjaśniał na sesji Rady Miasta kwestie remontu drogi przy jego prywatnej posesji.

czytaj więcej...

Newsletter