Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 193
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5662
Data: 2016-10-01 
Drukuj PDF Wyślij link

Głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego rozpoczęte !

Autor: Paweł Bielański 

Od 1 do 16 października można oddawać głosy na projekty zgłoszone do Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok. Przypominam, że jednym ze proponowanych projektów jest "Oświetlenie parku Mikołaja Kopernika".

Dzisiaj rozpoczyna się głosowanie za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miasta Oleśnicy, które potrwa do 16 października. Każdy oleśniczanin może oddać tylko jeden głos na wybrany projekt. Głos mogą oddawać również osoby niepełnoletnie. Do wyboru jest 21 projektów.

Link do głosowania: ankiety.olesnica.pl/info


Podczas spotkań z mieszkańcami Serbinowa padła propozycja złożenia projektu "Oświetlenie parku Mikołaja Kopernika". Potrzeba oświetlanie parku jest zgłaszana przez mieszkańców już od kilku lat. Dzięki Państwa głosom inwestycja może być zrealizowana już w przyszłym roku !

O szczegółach projketu pisałem tutaj: bielanski.e-samorzadowiec.pl/tresc2/wyswietl/6758/oswietlenie-parku-kopernika-projekt-zlozony

Projekt  "Oświetlenie parku Mikołaja Kopernika" jest nr 5 na liście.

Ulotka zachęcająca do głosowania:

Osoby nieposiadające dostępu do komputera mogą skorzystać z pomocy w budynku Biblioteki Pod Pegazem przy ul. Kleeberga (czytelnia) , w Urzędzie Miasta lub Biblioteki Publicznej przy ul. Reja.

Pamiętajcie każdy głos się liczy ! 


Komentarze



Aktualności

Deformacja budżetu obywatelskiego

Mieszkańcy Rataj są zbulwersowani sposobem realizacji zadania, które zgłosili w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszając na spotkanie, proszą radnych o pomoc.

czytaj więcej...
Czy burmistrz Oleśnicy wdroży rejestr umów?

Na sierpniowej sesji Rady Miasta złożyłem interpelację o wdrożenie rejestru umów w Urządzie Miasta Oleśnicy 

czytaj więcej...
Butelkomatu nie będzie

Burmistrz Oleśnicy negatywnie rozpatrzył interpelację w sprawie instalacji butelkomatu do recyklingu plastikowych butelek.

czytaj więcej...
Jednego mniej! Czekają kolejne

Nieużywane pojazdy zajmują cenne miejsca parkingowe. Mieszkańcy są mocno zirytowani, bowiem wraki - rekordziści dosłownie wrastają w miejski krajobraz...

czytaj więcej...
Problem mieszkańców Kopernika 13

Z prośbą o interwencję zwrócili się rozczarowani mieszkańcy z bloku Kopernika 13...

 

czytaj więcej...
Oleśnica bez plastiku? Burmistrz odpowiada...

W kwietniu złożyłem interpelację w sprawie wdrożenia w naszym mieście proekologicznej kampanii “Oleśnica bez plastiku”. Czy burmistrz podejmie działania celem zmniejszenia problemu wszechobecnego plastiku?

czytaj więcej...

Newsletter