Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 193
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5662
Data: 2016-06-20 
Drukuj PDF Wyślij link

Miasto Oleśnica - Stop dopalaczom !

W niedzielne popołudnie na amfiteatrze w Parku nad Stawami odbył się festyn rodzinny pod hasłem "Miasto Oleśnica - nie dopalaczom".

 W Parku nad Stawami, tuż przy amfiteatrze, odbył się festyn rodzinny pod hasłem "Miasto Oleśnica - nie dopalaczom!". Impreza zorganizowali Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii powołana przez Burmistrza Miasta Oleśnicy, miejscy radni, powiat oleśnicki i miasto Oleśnica oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Baner promujący akcję 

Najmłodsi oleśniczanani mogli m.in. rywalizowac na specjalnym torze sprawnościowym. Dzieciaki jak zwykle pełne mocy i energii, miejscami aż ciężko było nadążyć.  Ponadto odbył się konkurs plastyczny, malowanie twarzy oraz pokazy tanecze. Każdy uczestnik konkurencji mógł liczyć na nagrody. 

Impreza  na stałe wpisuje się w oleśnicki kalendarz letnich festynów dla mieszkańców naszego miasta. Brawo dla wszystkich uczestników !

Najmłodsi oleśniczanie rywalizowali na specjalnym torze sprawnościowym.


Relacja i fotoreporaż: mojaolesnica.pl/18027,o-uzaleznieniach-na-festynie.php

 


KomentarzeAktualności

Deformacja budżetu obywatelskiego

Mieszkańcy Rataj są zbulwersowani sposobem realizacji zadania, które zgłosili w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszając na spotkanie, proszą radnych o pomoc.

czytaj więcej...
Czy burmistrz Oleśnicy wdroży rejestr umów?

Na sierpniowej sesji Rady Miasta złożyłem interpelację o wdrożenie rejestru umów w Urządzie Miasta Oleśnicy 

czytaj więcej...
Butelkomatu nie będzie

Burmistrz Oleśnicy negatywnie rozpatrzył interpelację w sprawie instalacji butelkomatu do recyklingu plastikowych butelek.

czytaj więcej...
Jednego mniej! Czekają kolejne

Nieużywane pojazdy zajmują cenne miejsca parkingowe. Mieszkańcy są mocno zirytowani, bowiem wraki - rekordziści dosłownie wrastają w miejski krajobraz...

czytaj więcej...
Problem mieszkańców Kopernika 13

Z prośbą o interwencję zwrócili się rozczarowani mieszkańcy z bloku Kopernika 13...

 

czytaj więcej...
Oleśnica bez plastiku? Burmistrz odpowiada...

W kwietniu złożyłem interpelację w sprawie wdrożenia w naszym mieście proekologicznej kampanii “Oleśnica bez plastiku”. Czy burmistrz podejmie działania celem zmniejszenia problemu wszechobecnego plastiku?

czytaj więcej...

Newsletter