Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 109
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5147
Data: 2016-06-20 
Drukuj PDF Wyślij link

Miasto Oleśnica - Stop dopalaczom !

W niedzielne popołudnie na amfiteatrze w Parku nad Stawami odbył się festyn rodzinny pod hasłem "Miasto Oleśnica - nie dopalaczom".

 W Parku nad Stawami, tuż przy amfiteatrze, odbył się festyn rodzinny pod hasłem "Miasto Oleśnica - nie dopalaczom!". Impreza zorganizowali Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii powołana przez Burmistrza Miasta Oleśnicy, miejscy radni, powiat oleśnicki i miasto Oleśnica oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Baner promujący akcję 

Najmłodsi oleśniczanani mogli m.in. rywalizowac na specjalnym torze sprawnościowym. Dzieciaki jak zwykle pełne mocy i energii, miejscami aż ciężko było nadążyć.  Ponadto odbył się konkurs plastyczny, malowanie twarzy oraz pokazy tanecze. Każdy uczestnik konkurencji mógł liczyć na nagrody. 

Impreza  na stałe wpisuje się w oleśnicki kalendarz letnich festynów dla mieszkańców naszego miasta. Brawo dla wszystkich uczestników !

Najmłodsi oleśniczanie rywalizowali na specjalnym torze sprawnościowym.


Relacja i fotoreporaż: mojaolesnica.pl/18027,o-uzaleznieniach-na-festynie.php

 


KomentarzeAktualności

"Bezpłatna" gazetka władzy za 16 tysięcy!

 Ile kosztuje oleśnickich podatników wydawana przez władze Oleśnicy propagandowa gazetka? 

czytaj więcej...
Kulisy pracy radnego. Kontrola wydatków - płatne artykuły

Jak władze Oleśnicy kupują za publiczne pieniądze wychwalające artukuły "promocyjne" w wybranych lokalnych mediach?

czytaj więcej...
Zdrowie naszych dzieci czy więcej świecidełek

Na styczniowej sesji Rady Miasta złożyłem interpelację  o dokonanie zmian w budżecie polegajacej na zwiększeniu o 100 tysięcy złotych kwoty dofinansowania zadań z zakresu profilaktyki ochrony zdrowia i rehabilitacji dla dzieci.  Środki mogą pochodzić ze zmniejszenia wydatków na świąteczne dekoracje.

 

czytaj więcej...
5 pytań w sprawie karetek

Problem niewystarczającej ilości zespołów ratowniczych sam się nie rozwiąże. Władze miasta mają obowiązek dbać o bezpieczeństwo mieszkańców, a ochrona zdrowia to jedno z zadań własnych gminy.

czytaj więcej...
Urząd Miasta żąda 800 zł za przygotowanie informacji

 Sprawa ma swój początek w sierpniu 2019 rok, wówczas na sesji Rady Miasta złożyłem interpelację o wdrożenie rejestru umów. Przypomnę, wdrożeniem rejestru umów miejscy urzędnicy zajmują się lekko licząc ponad 3 lata. W poprzedniej kadencji o to proste narządzie sprzyjające jawności i przejrzystości wydatkowania publicznych środków interpelował radny Wojciech Brym.

czytaj więcej...
Pół miliona, nierówna kostka i uciążliwości Jana Bronsia...

 “Sięgacz ulicy Mikołajczyka prowadzące do domu w którym mieszkam ja, dawno został zrobiony i funkcjonuje bez zastrzeżeń (…)” - takimi słowami burmistrz wyjaśniał na sesji Rady Miasta kwestie remontu drogi przy jego prywatnej posesji.

czytaj więcej...

Newsletter