Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 193
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5662
Data: 2016-06-17 
Drukuj PDF Wyślij link

Ławki w Alejce Kasztanowej

  Podczas ostatniego spotkanie z mieszkańcami Serbinowa, zgłoszony został problem braku ławek parkowych wzdłuż  tzw. Alejki Kasztanowej. Jest dobra wiadomość w tej sprawie.

 

Alejka kasztanowa. Miasto zainstaluje wzdłuż chodnika ławki parkowe.

Dla mieszkańców ul. Sucharskiego oraz ul. Podchorążych to najkrótsza droga w kierunku centrum miasta, supermarketu oraz pobliskiego kościoła prowadzi przez tzw. Alejkę kasztanową (to charakterystyczny odcinek ulicy Sucharskiego). Na długim fragmencie ciągu pieszego nie ma żadnej ławki, która umożliwiłaby w zacienionym miejscu chwilowy odpoczynek. Stąd zgłaszana od lat prośba o instalację ławek, oczekiwana szczególnie przez osiedlowych seniorów. Oczywiście nie jest to miejsce na relaks czy długi odpoczynek, ale z pewnością montaż ławek jest zasadny i ułatwiłby funkcjonowanie szczególnie osobą starszym.

Z Urzędu Miasta otrzymałem dobrą wiadomość dla mieszkańców Serbinowa. Złożony wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Ławki będą zamontowane jeszcze w tym roku. Czekamy zatem niecierpliwością.

 


 Poniżej odpowiedź na złożony wniosek. 

 


KomentarzeAktualności

Deformacja budżetu obywatelskiego

Mieszkańcy Rataj są zbulwersowani sposobem realizacji zadania, które zgłosili w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszając na spotkanie, proszą radnych o pomoc.

czytaj więcej...
Czy burmistrz Oleśnicy wdroży rejestr umów?

Na sierpniowej sesji Rady Miasta złożyłem interpelację o wdrożenie rejestru umów w Urządzie Miasta Oleśnicy 

czytaj więcej...
Butelkomatu nie będzie

Burmistrz Oleśnicy negatywnie rozpatrzył interpelację w sprawie instalacji butelkomatu do recyklingu plastikowych butelek.

czytaj więcej...
Jednego mniej! Czekają kolejne

Nieużywane pojazdy zajmują cenne miejsca parkingowe. Mieszkańcy są mocno zirytowani, bowiem wraki - rekordziści dosłownie wrastają w miejski krajobraz...

czytaj więcej...
Problem mieszkańców Kopernika 13

Z prośbą o interwencję zwrócili się rozczarowani mieszkańcy z bloku Kopernika 13...

 

czytaj więcej...
Oleśnica bez plastiku? Burmistrz odpowiada...

W kwietniu złożyłem interpelację w sprawie wdrożenia w naszym mieście proekologicznej kampanii “Oleśnica bez plastiku”. Czy burmistrz podejmie działania celem zmniejszenia problemu wszechobecnego plastiku?

czytaj więcej...

Newsletter