Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 109
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5147
Data: 2016-04-05 
Drukuj PDF Wyślij link

Radny aktywny w internecie i realnym świecie...

Szanowni Państwo,

Od grudnia 2014 roku, dzięki Waszym głosom mam zaszczyt pełnić funkcję radnego Rady Miasta Oleśnicy. Sprawując mandat miejskiego rajcy, spotykam się z mieszkańcami Oleśnicy, którzy zgłaszają swoje problemy czy uwagi dotyczące funkcjonowania naszego miasta. Wiele cennych informacji otrzymuję  również  na spotkaniach  z mieszkańcami, które organizuję w bibliotece "Pod Pegazem" w Szkole Podstawowej nr 6 . 

Aby rozszerzyć możliwość kontaktu z mieszkańcami oraz ułatwić wymianę informacji postanowiłem założyć swoją stronę internetową. W dzisiejszych czasach internet to najszybsza forma kontaktu, dlatego liczę iż kontakt z Państwem poprzez ninjejszą stronę pozwoli mi działać jeszcze bardziej skutecznie. Stronę będę chciał również wykorzystać jako formę konsultacji. Za pośrednictwem sondy internetowej będziecie mieli Państwo możliwość wyrażenia swoich opinii w sprawach, które dotyczą funkcjonowania naszego miasta. 

 Jeżeli macie Państwo pytania, sugestie czy uwagi lub chcielibyście otrzymać pomoc w realizacji swoich inicjatw w Oleśnicy to serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź za pośrednictwem poczty elektroniczej. Każdy sygnał czy opina otrzymana od Państwa będzie dla mnie bardzo cenna i za wszystkie z góry dziękuje.

W ramach swoich kompetencji i możliwości z przyjemnością służę pomocą oraz informacją. Opis niektórych tematów i interwencji, które od początku kadencji podejmowałem jako radny znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach niniejszej strony.

Gorąco zachęcam do wizyt na stronie, będę startał się umieszczać aktualne informację z działalności Rady Miasta Oleśnicy oraz przedstawiać sprawy, którymi zajmuje się jako miejski rajca.  

Liczę na Waszą aktywność - działajmy razem dla Oleśnicy !

PS. Zapraszam na spotkanie 8 kwietnia o godz. 17.00 w bibliotece "Pod Pegazem" (szczegóły w zakładce "Osiedle Serbinów') 

 Paweł Bielański 


KomentarzePaweł Bielański
2016-04-08 21:01:34
Panie Edmundzie, dziękuje za obecność na spotkaniu. Każda rozmowa czy sugestia to kolejny impuls do działania. W temacie "dzikiego" wysypiska przy Parku Kopernika i terenów przy ul. Wojska Polskiego (II LO), będę "drążył" temat do skutku. Wkrótce przedstawię zebrane informację. Pozdrawiam.
Edmund Kaleciński
2016-04-08 09:48:01
Szanowny Panie radny. Na spotkanie nie mam możliwosci dzisiaj przyjść. Ponieważ Pan kiedyś napisał do mnie, czuję się więc upoważniony napisać także do Pana. Mam pytanie: czy sprawa dzikich wysypisk jest jakoś załatwiana czy nie - chodzi o te przy Parku Kopernika i II LO. Proszę oficjalnie ów problem poruszyć na spotkaniu. Może Pan użyć mojego nazwiska przy odpowiedzi na spotkaniu. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Edmund Kaleciński.

Aktualności

"Bezpłatna" gazetka władzy za 16 tysięcy!

 Ile kosztuje oleśnickich podatników wydawana przez władze Oleśnicy propagandowa gazetka? 

czytaj więcej...
Kulisy pracy radnego. Kontrola wydatków - płatne artykuły

Jak władze Oleśnicy kupują za publiczne pieniądze wychwalające artukuły "promocyjne" w wybranych lokalnych mediach?

czytaj więcej...
Zdrowie naszych dzieci czy więcej świecidełek

Na styczniowej sesji Rady Miasta złożyłem interpelację  o dokonanie zmian w budżecie polegajacej na zwiększeniu o 100 tysięcy złotych kwoty dofinansowania zadań z zakresu profilaktyki ochrony zdrowia i rehabilitacji dla dzieci.  Środki mogą pochodzić ze zmniejszenia wydatków na świąteczne dekoracje.

 

czytaj więcej...
5 pytań w sprawie karetek

Problem niewystarczającej ilości zespołów ratowniczych sam się nie rozwiąże. Władze miasta mają obowiązek dbać o bezpieczeństwo mieszkańców, a ochrona zdrowia to jedno z zadań własnych gminy.

czytaj więcej...
Urząd Miasta żąda 800 zł za przygotowanie informacji

 Sprawa ma swój początek w sierpniu 2019 rok, wówczas na sesji Rady Miasta złożyłem interpelację o wdrożenie rejestru umów. Przypomnę, wdrożeniem rejestru umów miejscy urzędnicy zajmują się lekko licząc ponad 3 lata. W poprzedniej kadencji o to proste narządzie sprzyjające jawności i przejrzystości wydatkowania publicznych środków interpelował radny Wojciech Brym.

czytaj więcej...
Pół miliona, nierówna kostka i uciążliwości Jana Bronsia...

 “Sięgacz ulicy Mikołajczyka prowadzące do domu w którym mieszkam ja, dawno został zrobiony i funkcjonuje bez zastrzeżeń (…)” - takimi słowami burmistrz wyjaśniał na sesji Rady Miasta kwestie remontu drogi przy jego prywatnej posesji.

czytaj więcej...

Newsletter