Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 36
Łączna liczba odwiedzin od początku: 4746
Data: 2016-04-05 
Drukuj PDF Wyślij link

Radny aktywny w internecie i realnym świecie...

Szanowni Państwo,

Od grudnia 2014 roku, dzięki Waszym głosom mam zaszczyt pełnić funkcję radnego Rady Miasta Oleśnicy. Sprawując mandat miejskiego rajcy, spotykam się z mieszkańcami Oleśnicy, którzy zgłaszają swoje problemy czy uwagi dotyczące funkcjonowania naszego miasta. Wiele cennych informacji otrzymuję  również  na spotkaniach  z mieszkańcami, które organizuję w bibliotece "Pod Pegazem" w Szkole Podstawowej nr 6 . 

Aby rozszerzyć możliwość kontaktu z mieszkańcami oraz ułatwić wymianę informacji postanowiłem założyć swoją stronę internetową. W dzisiejszych czasach internet to najszybsza forma kontaktu, dlatego liczę iż kontakt z Państwem poprzez ninjejszą stronę pozwoli mi działać jeszcze bardziej skutecznie. Stronę będę chciał również wykorzystać jako formę konsultacji. Za pośrednictwem sondy internetowej będziecie mieli Państwo możliwość wyrażenia swoich opinii w sprawach, które dotyczą funkcjonowania naszego miasta. 

 Jeżeli macie Państwo pytania, sugestie czy uwagi lub chcielibyście otrzymać pomoc w realizacji swoich inicjatw w Oleśnicy to serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź za pośrednictwem poczty elektroniczej. Każdy sygnał czy opina otrzymana od Państwa będzie dla mnie bardzo cenna i za wszystkie z góry dziękuje.

W ramach swoich kompetencji i możliwości z przyjemnością służę pomocą oraz informacją. Opis niektórych tematów i interwencji, które od początku kadencji podejmowałem jako radny znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach niniejszej strony.

Gorąco zachęcam do wizyt na stronie, będę startał się umieszczać aktualne informację z działalności Rady Miasta Oleśnicy oraz przedstawiać sprawy, którymi zajmuje się jako miejski rajca.  

Liczę na Waszą aktywność - działajmy razem dla Oleśnicy !

PS. Zapraszam na spotkanie 8 kwietnia o godz. 17.00 w bibliotece "Pod Pegazem" (szczegóły w zakładce "Osiedle Serbinów') 

 Paweł Bielański 


KomentarzePaweł Bielański
2016-04-08 21:01:34
Panie Edmundzie, dziękuje za obecność na spotkaniu. Każda rozmowa czy sugestia to kolejny impuls do działania. W temacie "dzikiego" wysypiska przy Parku Kopernika i terenów przy ul. Wojska Polskiego (II LO), będę "drążył" temat do skutku. Wkrótce przedstawię zebrane informację. Pozdrawiam.
Edmund Kaleciński
2016-04-08 09:48:01
Szanowny Panie radny. Na spotkanie nie mam możliwosci dzisiaj przyjść. Ponieważ Pan kiedyś napisał do mnie, czuję się więc upoważniony napisać także do Pana. Mam pytanie: czy sprawa dzikich wysypisk jest jakoś załatwiana czy nie - chodzi o te przy Parku Kopernika i II LO. Proszę oficjalnie ów problem poruszyć na spotkaniu. Może Pan użyć mojego nazwiska przy odpowiedzi na spotkaniu. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Edmund Kaleciński.

Aktualności

Głos w debacie o stanie Oleśnicy

Na ostatniej sesji Rady Miasta w oparciu o raport za 2019 roku odbyła się debata o stanie Gminy Miasta Oleśnicy. W Państwa imieniu aktywnie uczestniczyłem w dyskusji o naszym mieście. Wyraziłem pozytywną ocenę dla wykonanych inwestycji,  ale też krytycznie oceniłem wydatki na rozrastającą się administrację magistratu, wydatki na propagandę oraz zmniejszenie wydatków na bezpieczeństwo publiczne oraz ochronę powietrza. 

czytaj więcej...
W pasie zieleni miał powstać 3 kondygnacyjny blok wielorodzinny

Burmistrz Jan Bronś  po głośnym sprzeciwie mieszkańców Serbinowa stwierdził, że to Urząd Miasta wystąpił o warunki zabudowy dla budynku wielorodzinnego na działce 3/77 przy ulicy Wojska Polskiego. Dokumenty do których dotarłem świadczą jednoznacznie, że wniosek złożył i podpisał własnoręcznie sam Jan Bronś.

czytaj więcej...
BETONOZA ZATRZYMANA

Tygodnik "Panorama Oleśnicka" szeroko opisuje nasz sprzeciw przeciwko zabudowie skrawka zieleni przy Wojska Polskiego. 

czytaj więcej...
NIE POZWOLIMY NA BUDOWĘ BLOKÓW!

Na budowę bloków na pasach zieleni wzdłuż ulicy Wojska Polskiego nr 18 mieszkańcy kategoryczne się nie zgadzają! Niestety, koszmar koncepcji budowy 6 bloków powrócił wraz z Janem Bronsiem.

czytaj więcej...
Decyzyjny letarg ze szkodą dla miasta

Od początku wybuchu pandemii Rada Miasta Oleśnicy zwołana została zaledwie jeden raz. W sytuacji kryzysowej rada powinna "żyć" problemami miasta i jego mieszkańców, a w razie potrzeby podejmować szybkie i skuteczne działania. Zamiast aktywność mamy stan decyzyjnego letargu.

czytaj więcej...
Zaledwie 100 tys. na bezpośrednią walkę z COVID-19

2 kwietnia br. interpelowałem do burmistrza o interwencyjny zakup respiratorów oraz odzieży ochrony osobistej dla lokalnych służb medycznych i ratowniczych. Pytałem również jaką kwotę miasto Oleśnica wydało na bezpośrednią walkę z koronawirusem.

czytaj więcej...

Newsletter