Paweł Bielański Radny Rady Miasta Oleśnicy
Razem zrobimy jeszcze więcej !

Kalendarz wydarzeń

Statystyki

Odwiedziny w tym miesiącu: 193
Łączna liczba odwiedzin od początku: 5662
Data: 2016-04-05 
Drukuj PDF Wyślij link

Radny aktywny w internecie i realnym świecie...

Szanowni Państwo,

Od grudnia 2014 roku, dzięki Waszym głosom mam zaszczyt pełnić funkcję radnego Rady Miasta Oleśnicy. Sprawując mandat miejskiego rajcy, spotykam się z mieszkańcami Oleśnicy, którzy zgłaszają swoje problemy czy uwagi dotyczące funkcjonowania naszego miasta. Wiele cennych informacji otrzymuję  również  na spotkaniach  z mieszkańcami, które organizuję w bibliotece "Pod Pegazem" w Szkole Podstawowej nr 6 . 

Aby rozszerzyć możliwość kontaktu z mieszkańcami oraz ułatwić wymianę informacji postanowiłem założyć swoją stronę internetową. W dzisiejszych czasach internet to najszybsza forma kontaktu, dlatego liczę iż kontakt z Państwem poprzez ninjejszą stronę pozwoli mi działać jeszcze bardziej skutecznie. Stronę będę chciał również wykorzystać jako formę konsultacji. Za pośrednictwem sondy internetowej będziecie mieli Państwo możliwość wyrażenia swoich opinii w sprawach, które dotyczą funkcjonowania naszego miasta. 

 Jeżeli macie Państwo pytania, sugestie czy uwagi lub chcielibyście otrzymać pomoc w realizacji swoich inicjatw w Oleśnicy to serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź za pośrednictwem poczty elektroniczej. Każdy sygnał czy opina otrzymana od Państwa będzie dla mnie bardzo cenna i za wszystkie z góry dziękuje.

W ramach swoich kompetencji i możliwości z przyjemnością służę pomocą oraz informacją. Opis niektórych tematów i interwencji, które od początku kadencji podejmowałem jako radny znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach niniejszej strony.

Gorąco zachęcam do wizyt na stronie, będę startał się umieszczać aktualne informację z działalności Rady Miasta Oleśnicy oraz przedstawiać sprawy, którymi zajmuje się jako miejski rajca.  

Liczę na Waszą aktywność - działajmy razem dla Oleśnicy !

PS. Zapraszam na spotkanie 8 kwietnia o godz. 17.00 w bibliotece "Pod Pegazem" (szczegóły w zakładce "Osiedle Serbinów') 

 Paweł Bielański 


KomentarzePaweł Bielański
2016-04-08 21:01:34
Panie Edmundzie, dziękuje za obecność na spotkaniu. Każda rozmowa czy sugestia to kolejny impuls do działania. W temacie "dzikiego" wysypiska przy Parku Kopernika i terenów przy ul. Wojska Polskiego (II LO), będę "drążył" temat do skutku. Wkrótce przedstawię zebrane informację. Pozdrawiam.
Edmund Kaleciński
2016-04-08 09:48:01
Szanowny Panie radny. Na spotkanie nie mam możliwosci dzisiaj przyjść. Ponieważ Pan kiedyś napisał do mnie, czuję się więc upoważniony napisać także do Pana. Mam pytanie: czy sprawa dzikich wysypisk jest jakoś załatwiana czy nie - chodzi o te przy Parku Kopernika i II LO. Proszę oficjalnie ów problem poruszyć na spotkaniu. Może Pan użyć mojego nazwiska przy odpowiedzi na spotkaniu. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Edmund Kaleciński.

Aktualności

Deformacja budżetu obywatelskiego

Mieszkańcy Rataj są zbulwersowani sposobem realizacji zadania, które zgłosili w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszając na spotkanie, proszą radnych o pomoc.

czytaj więcej...
Czy burmistrz Oleśnicy wdroży rejestr umów?

Na sierpniowej sesji Rady Miasta złożyłem interpelację o wdrożenie rejestru umów w Urządzie Miasta Oleśnicy 

czytaj więcej...
Butelkomatu nie będzie

Burmistrz Oleśnicy negatywnie rozpatrzył interpelację w sprawie instalacji butelkomatu do recyklingu plastikowych butelek.

czytaj więcej...
Jednego mniej! Czekają kolejne

Nieużywane pojazdy zajmują cenne miejsca parkingowe. Mieszkańcy są mocno zirytowani, bowiem wraki - rekordziści dosłownie wrastają w miejski krajobraz...

czytaj więcej...
Problem mieszkańców Kopernika 13

Z prośbą o interwencję zwrócili się rozczarowani mieszkańcy z bloku Kopernika 13...

 

czytaj więcej...
Oleśnica bez plastiku? Burmistrz odpowiada...

W kwietniu złożyłem interpelację w sprawie wdrożenia w naszym mieście proekologicznej kampanii “Oleśnica bez plastiku”. Czy burmistrz podejmie działania celem zmniejszenia problemu wszechobecnego plastiku?

czytaj więcej...

Newsletter